Vánoční strom rádia Kiss pro nás skončil na výbornou

Obdrželi jsme od rádia Kiss 98 všech třicet dárků, o které si napsaly naše děti v rámci charitativní akce Vánoční strom. Mockrát děkujeme za to, že rozesláním dárků naše děti potěšíme druhým Ježíškem.

21. ročník charitativní akce Vánoční strom rádia Kiss 98 a OC Novodvorská Plaza slavil velký úspěch, splnil vánoční přání téměř tisícovce dětí z dětských domovů. Tentokrát naděloval i dětem z naší nadace. Dostali jsme všech třicet dárků od anonymních dárců, kteří vyslyšeli dětská přání a splnili je. Každý z nich dostal za tento dobrý skutek obrázek s vánoční tématikou od konkrétního dítěte. Děkujeme dárcům za splněná přání a rádiu Kiss 98 za to, že nás do chvályhodné akce zařadilo.

Vánoční strom rádia Kiss pro nás skončil na výbornou
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları