Jak pomoci?

Zaslání příspěvku na účet

U Raiffeisen bank máme zřízen transparentní účet, na kterém si kdokoliv může zkontrolovat naše hospodaření. Na tomto účtu bude vidět i váš příspěvek, který může být v jakékoliv výši. Nejvíce oceníme menší částku, zřízenou trvalým příkazem na každý měsíc, tak jako i my dětem platíme pravidelný měsíční příspěvek.

Zde najdete odkaz do Raiffeisen banky na náš transparentní účet číslo 1399088001/5500.

Zaslání Dárcovské SMS (DMS)​

Nyní můžete přispět dětem nadace Truck HELP pomocí dárcovské sms. Zašlete na číslo 87 777 (pro všechny operátory) sms ve tvaru DMS TRUCKHELP v celkové ceně 30 Kč a 28,50 Kč bude přičteno na účet nadace. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců. Více informací na www.darcovskasms.cz.
Získané příspěvky z DMS přicházejí od Fóra dárců na účet u Fio banky, která nabízí bankovní účet pro právnické subjekty bez poplatků. Vyúčtování DMS probíhá v rámci veřejné sbírky, kterou povoluje Magistrát hl. města Prahy a předkládá se jim ke schválení.

Roční podpora

Pokud byste chtěli, aby se vaše pomoc stala pravidelnou, zašlete na číslo 87 777 sms ve tvaru DMS ROK TRUCKHELP a každý měsíc tak přispějete částkou 28,50,- Kč. Další informace o roční podpoře naleznete zde.

Trvalá podpora

Pokud byste chtěli, aby se vaše pomoc stala pravidelnou, můžete využít trvalou podporu pomocí DMS. Do zprávy na číslo 87 777 napište jednu z těchto variant podle toho, jakou částku si přejete zasílat:

  • DMS TRV TRUCKHELP 30
  • DMS TRV TRUCKHELP 60
  • DMS TRV TRUCKHELP 90
Přehled sbírek

14.1.2006 – 14.12.2008 Ozdravné, společenské a sportovní pobyty dětí Nadace Truck HELP (na pořádání letních pobytů)

17.12.2008 – 20.11.2011 Úsměv dětem Nadace Truck HELP (na narozeninové a vánoční dárky)

16.1.2012 – 30.9.2014 Sbírka pro sirotka Honzíka (mimořádná podpora osiřelému Janu Škobisovi)

1.11.2014 – na dobu neurčitou Podpořte děti, kterým zemřel táta za volantem (obecná sbírka pro všechny děti)

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, Nadace obdrží každý měsíc 29, nebo 59 nebo 89 Kč.  Další informace o trvalé podpoře naleznete zde.

Vyúčtování veřejné sbírky

Zde můžete nalézt vyúčtování DMS tak, jak je odevzdáváme na Magistrát hl. m. Prahy každý rok. Veřejná sbírka je schválený projekt získávání finanční podpory nadacím, například ve formě DMS, pokladniček, veřejný prodej různých samolepek a stužek v metru apod. My využíváme veřejné sbírky pouze k získání peněz formou dárcovských sms.

Nákup přes GIVT.CZ​

Jak na to?

1. Jít na GIVT .
2. Vybrat e-shop, kde chci nakoupit + naši organizaci, kterou uvidíte jako tip GIVTu.
3. Zahájit nákup a udělat dobrý skutek.

Navíc, pokud na nás nechcete při nakupování zapomínat, můžete si zdarma nainstalovat Pomocníka, který za vás hlídá e-shopy, zapojené do projektu. Při vyhledávání zboží vám ukáže, na kterém e-shopu nás můžete podpořit svým nákupem a přitom nezaplatit nic navíc! Nikdy tak nezapomenete pomoci. A navíc nám za jeho stažení můžete poslat bonus ihned! Pomocníka si přidáte zde: https://givt.cz/ziskat-pomocnika. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují “zbytečně.” :)

Zaslání příspěvku složenkou

Svůj dar můžete odeslat i poštovní poukázkou. V tom případě vás ale musíme upozornit, že Česká pošta neodešle na účet příjemce název (tedy jméno) odesílatele. Níže je správně vyplněná složenka. Děkujeme za váš příspěvek v jakékoliv výši.

Reklama na návěsu

Pokud máte flotilu kamionů s volnou reklamní plochou, můžete o nás dát vědět světu také prostřednictvím polepu zadních vrat. S instalací reklamy na váš kamion vám rádi pomůžeme a pokud už jste náš partner, uhradíme ji za vás. Pokud budete mít o takovou formu podpory zájem, kontaktujte nás prosím.

 

Nákup v e-shopu

Prodej našich předmětů

Chcete pomoci dětem a rodinám pozůstalým po řidičích kamionů a autobusů? Staňte se partnerem naší nadace a prodávejte propagační předměty s logem Nadace Truck HELP na svých prodejnách. Nabídku najdete v našem e-shopu.

Soutěž v kreslení​

Máte chuť podpořit naše nadační děti? Z obrázků, které děti namalovaly, vyberete ten, který se vám nejvíc líbí, a odměňte jeho malého autora nebo autorku.
Pošlete libovolnou částku na účet nadace u Raiffeisen bank číslo 1399088001/5500. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení vámi obdarovaného dítěte.
Tímto dobrým skutkem našim malým kreslířům dopřejete, aby si za váš příspěvek udělali nějakou radost, a nadace Truck HELP vám jejich jménem předem děkuje.

Kalkulačka dárcovství​

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları