Jak hospodaříme

Výroční zprávy

Zde můžete nalézt výroční zprávy naší nadace.

Naše náklady​

Nadace Truck HELP nevede v evidenci žádné zaměstnance. Nadace nemá žádné provozní náklady (jako je např. nájemné, energie, vodné, stočné, náklady na automobily, telefony, fotoaparáty, tiskárnu, náklady na grafické práce apod.), hradí si pouze drobné kancelářské potřeby: nákup papíru, obálek, desek a obalů atd. Nadace si dále hradí nákup hraček určených k dalšímu prodeji s příspěvkem, tisk propagačních letáků, inzerci, výdaje na ubytování dobrovolníků na akcích, kde je Nadace zveřejňována, a auditora za svůj každoroční audit.

Transparentní účet​

Zašlete nám příspěvek na číslo účtu nadace. Od založení nadace máme u Raiffeisen Bank a.s.
zřízen tzv. transparentní účet, můžete tedy přesně vidět, jak byl Váš příspěvek využit. Klikněte na číslo účtu a dostanete se přímo na výpis. 1399088001/5500 (odkaz nemusí fungovat z některých mobilních zařízení).

Spořící účet​

U Fio Banky, kde máme zřízen běžný účet pro příspěvky z veřejné sbírky (dárcovské sms = DMS), jsme založili i spořící účet. Fio banka nabízí fyzickým i právnickým osobám vedení účtu zdarma, k tomu nabízí zajímavější úrok na spořícím účtu než naše hlavní banka Raiffeisen. Peníze na spořícím účtu jsou okamžitě likvidní a přitom přinesou malý zisk, který částečně vyrovná poplatky za vedení transparentního účtu u RB.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları