O Nadaci

Nadace Truck HELP byla založena v prosinci 2003 ve spolupráci se Sdružením automobilových dopravců Česmad Bohemia.

Cíle nadace

Financování provozu

Historie založení nadace

Myšlenka “pomáhat slabším” je někde v každém z nás, ale v dnešní uspěchané době není čas ji nadále rozvíjet, zastavit se a přemýšlet jinak, než skrze naše každodenní pracovní nebo existenční starosti. My jsme začali přemýšlet jinak, neboť v minulosti se nás přímo dotkla tragédie dopravní nehody, při které zahynul náš dlouholetý řidič kamionu a zanechal po sobě rodinu se dvěma malými dětmi. Od tohoto okamžiku a vzhledem k našim dosavadním zkušenostem v dopravě a s ní spojenou problematikou jsme ucítili potřebu aktivně pomáhat slabším, a to pozůstalým dětem.
Během období své existence jsme získali významné partnery, převážně z automobilového průmyslu, se kterými byla navázána úzká spolupráce v oblasti financování a organizování různých akcí pro děti. Vidět dětský úsměv je ta nejkrásnější věc na světě.
Velmi dobře si uvědomujeme, že nebezpečí na silnici číhá na každého z nás. Možnost být účastníkem dopravní nehody se přímo násobí časem stráveným na cestách, kde povolání profesionálního řidiče je jedno z nejnebezpečnějších z hlediska života a zdraví.
Někdy se může zdát, že ty nákladní auta a autobusy ostatním řidičům vlastně jen překáží, což dokazují někteří poslanci v parlamentu svými nesmyslnými návrhy zákonů, jak omezit kamionovou dopravu (zákaz předjíždění na dálnici, daně). Pak přichází ten moment, aby si každý uvědomil, že křupavé rohlíky k snídani, voňavé kuře k obědu a čerstvý losos k večeři se nějak musely dostat na náš stůl a možná je přivezl jeden z těch smradlavých kamionů, který ráno překážel v cestě.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları