EUROPART Česká republika věnoval šek naší nadaci

Společnost EUROPART, přední evropský obchodník s náhradními díly a příslušenstvím pro užitková vozidla a autobusy všech tříd, ve středu 17. června slavnostně otevřela novou centrálu na severovýchodě Prahy. „Stěhujeme se do nové, moderní budovy v bezprostřední blízkosti důležité křižovatky rychlostní komunikace R10 a dálnice D11“, vysvětluje Vladimír Boháč, ředitel české pobočky společnosti EUROPART.

„Nejen, že se k nám zákazníci rychleji dostanou, ale nové prostory jsou výrazně větší než dosavadní a nabídnou větší skladovací a prodejní plochu i možnosti dalšího rozšiřování.“

V rámci slavnostního aktu byl předán šek naší nadaci Truck HELP ve výši 5 000 Kč, na podporu dětí, které přišly o svého tátu při výkonu povolání profesionálního řidiče kamionu.

Nová budova v průmyslové zóně na R10 bude disponovat prodejním prostorem o ploše 150 čtverečních metrů. Na něj navazuje 675 čtverečních metrů skladu, ve kterém společnost EUROPART CZ udržuje zásobu všech důležitých náhradních dílů a dílenského vybavení. Každodenní dodávky z centrálního skladu v německém Werlu zaručují vysokou dostupnost všech důležitých náhradních dílů pro nákladní vozy, dodávky, linkové autobusy, dálkové autobusy a přívěsy.

EUROPART Česká republika věnoval šek naší nadaci
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları