Nejlepší řidič daroval výhru nadaci

Nejlepší řidič soutěže pořádané společností Renault Trucks daroval svoji výhru nadaci Truck HELP. Finále soutěže Renault Trucks Driver Challenge 2012 pro řidiče z České republiky a Slovenska se konalo v sobotu 23. června na letišti v Brně Tuřanech za účasti několika desítek finalistů, návštěvníků a příznivců značky Renault Trucks.

Vítěz s velkým srdcem

První cenu, kterou je nezapomenutelný víkend 15. a 16. září 2012 na Hungaroringu v rámci World Series by Renault, převzal pan Miroslav Volšička z rukou pana Petera Kureje, ředitele produktového marketingu Renault Trucks Central Europe. Jelikož pan Volšička nemá jen velké znalosti a dovednosti, ale i velké srdce, daroval svoji výhru nadaci Truck HELP, která pomáhá dětem pozůstalým po řidičích profesionálech, kteří zahynuli nebo se těžce zranili při výkonu svého povolání.

Zábava, dobroty i dorodružství

Celý den probíhal v mimořádně příjemné atmosféře. Program i zábava byly skutečně pro každého včetně těch nejmenších, kteří měli možnost si zadovádět v dětském koutku. Pro ostatní byli připraveni karikaturisté, občerstvení včetně grilování a především možnost pro každého vyzkoušet si šoférovat Renault Magnum přímo na letištní ploše. Na konci dne, před vyhlášením výsledků vystoupila úspěšná skupina Abba Stars – Revival, která rozpohybovala všechny přítomné svými hity.

Foto: Truckmagazín

Nejlepší řidič daroval výhru nadaci
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları