Novým partnerem nadace se stala firma vytvářející počítačové hry

V dubnu, během plné koronavirové karantény, se na nás obrátila firma SCS Software, která se zabývá již dlouhá léta vývojem počítačových her Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator.

PR & marketing manager této firmy, pan Daniel Němec, uvedl do mailu: „Naše hry mají to štěstí, že se za ty roky staly velmi poptávaným a úspěšným zbožím na trhu s počítačovými hrami. Jak již název našich her napovídá, jsou zaměřeny na kamiony, kamionovou dopravu apod. Momentálně se jako firma snažíme přičinit k tomu, abychom nějak ulehčili světu z hlediska bojů s virem covid19. Nejsme zdravotníci a neděláme ani ventilátory ani masky, ale co umíme dobře, jsou hry a online akce pro naše hráče. A hry mohou být velmi dobrým pomocníkem, jak udržet lidi po celém světě doma a tedy jaksi i pomoci v nešíření viru covid19. V této souvislosti jsme v pondělí pro naše fanoušky spustili speciální online event (více zde https://blog.scssoft.com/2020/03/truckathome-event.html), ve kterém naši hráči vozí online zakázky svými kamiony v našich hrách, my celosvětově počítáme a měříme, kolik kilometrů naši fanoušci během těchto speciálních zakázek odvezou, a pokaždé, když dohromady naše komunita přesáhne milník 20 000 000 kilometrů, rozdáváme jako firma naše hry, ale zároveň i děláme jakýsi „dobrý skutek“ formou podpory různým nadacím, finančním dotacím nemocnicím, či třeba i prostý nákup potravin a závoz pití a jídla pro sestřičky do nemocnic. Vzhledem k oblasti působení vaší nadace a tématikou našich her vidíme jakousi spojitost, a proto bychom rádi podpořili i vaši nadaci. Přesněji pak částkou 50 000 Kč.

Tak velké pomoci si velmi vážíme a děkujeme za projevenou důvěru, především v těchto dobách. Ať se vašim hrám daří!

Novým partnerem nadace se stala firma vytvářející počítačové hry
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları