Pozůstalí sirotci po nehodě řidičky u Lochkovského tunelu

Při nehodě v červnu 2018 u Lochkovského tunelu v Praze, při které zemřela řidička dodávky, přišly o svou maminku dvě děti, ve věku 11 a 14 let. Média uváděla, že zemřela řidička kamionu, což bylo pro nás trochu zavádějící, podle fotek se jednalo o nehodu dodávky. Údajně ale měla řidička jezdit se soupravou nad 3,5 tuny, a tak jsme na žádost jejích kolegů pro pozůstalé děti otevřeli sbírkový transparentní účet. Jelikož děti už nemají ani otce, probíhal dlouhodobý soudní úkon o opatrovnictví, který trval několik měsíců, tak jako dodání úmrtního listu a protokolu o nehodě.

Bohužel v závěru roku bylo dementováno, že řidička jezdila se soupravou nad 3,5 tuny, a tak nebyly naplněny stanovy nadace Truck HELP a pozůstalou rodinu jsme nemohli schválit. Peníze zaslané širokou veřejností na transparentní účet u Fio banky, číslo účtu 2401452883/2010, ve výši téměř 80.000,- Kč, byly k 31.12.2018 přeposlány poručníkům dětí, bezdětné tetě a strýci z otcovy strany. Peníze od slovenských řidičů ze skupiny Angels of the roads nebo-li Dodávka je náš druhý domov, zaslaných 1110€ panem Burdelákem, byly na žádost vráceny odesílateli, s tím, že peníze rodině odevzdají nakonec sami.

Pozůstalou rodinu můžete podporovat sami napřímo, nadace Truck HELP se v tomto případě nemůže angažovat. Dobrá zpráva určitě je, že děti se mají dobře, vyrůstají v prostředí, které znají odmalička, a přes prožité ztráty jsou, jak jen to v daném případě lze, spokojené. Přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v dalším životě.

Pozůstalí sirotci po nehodě řidičky u Lochkovského tunelu
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları