Kde jste nás letos viděli aneb nestihli jsme být všude

Letos nás postupně na své akce, které se uskutečňovaly v zájmu truckerů, nákladní dopravy, bezpečnosti na silnicích a pro radost všech, které se v této branži pohybují, zvali všichni pořadatelé. Moc nás tento zájem těší, protože vypovídá i o situaci ve společnosti, která je nakloněná pomáhat. „Když se ti daří, pomáhej dál“, to je asi heslo, díky kterému jsme letos vybrali od široké veřejnosti podstatnou část peněz pro nadaci, skrz propagační předměty s logem nadace na e-shopu i na uvedených akcích.

21. ROČNÍK TRUCK SHOW LUŽNICE 16.6.2018 (Lužnice u Třeboně)

Na Lužnici jezdíme každý rok již od roku 2004 nebo 2005. Pořadatel Zdeněk Radosta nám vždy vyšel vstříc a nabídl nám nejlepší místo pro náš stánek nadace. Každoročně je na této akci také věnován zahradní krb od firmy Forward, který se draží, a výtěžek jde na konto nadace Truck HELP. Letos jsme zkusili poprvé rozdávat balonky s heliem (za dobrovolný příspěvek), náklady na helium a balonky byly asi čtyři tisíce korun a obávali jsme se, že se nám to nevyplatí. Zájem byl obrovský a získali jsme pro nadaci přes 7.000,- Kč. K tomu všichni návštěvníci chodili po areálu s balonkem s logem nadace. Dále za zboží na stánku jsme utržili 10.253,- Kč a za krb jsme získali 6.000,- Kč. Moc DĚKUJEME!

4. ARGMAN SRAZ 3.-5.8.2018 (Holýšov)

Na 4. ročník srazu pod taktovkou pana Argmana jsme byli pozváni poprvé a doufáme, že ne naposledy. Byla to skvělá akce stejně jako jeho účastníci, kteří v našem nadačním stánku zakoupili předměty Nadace Truck HELP za nádhernou částku 15.482,- Kč. Navíc ještě pan Argman věnoval nadaci 10.000,- Kč. Přehlídka krásných nablýskaných trucků, odpoledne plné soutěží, zábavy a skvělého jídla se opravdu moc vydařil. Moc DĚKUJEME!

VAN & TRUCK SHOW 10.-12.8.2018 (Kožušany u Olomouce)

Jubilejní 5. ročník srazu dodávek a kamionů se konal v Kožušanech u Olomouce. Skvělá akce s návštěvníky a členy týmu Kinderkamioňáci.eu byla nabita bohatým programem. Soutěže pro děti i dospělé, ukázka integrovaného záchranného systému, sexy myčka a skvělá kapela, to vše vytvořilo báječnou atmosféru. Kromě přehlídky dodávek a kamionů proběhla tombola o hodnotné ceny + dražba s výtěžkem pro naši nadaci. Prodejem nadačního zboží jsme získali 7.036,- Kč a z tomboly a dražby úžasnou částku: 14.345,-Kč. Organizátoři odvedli skvělou práci a celý den byl díky tomu na jedničku s hvězdičkou.
Moc DĚKUJEME!

CZECH TRUCK PRIX 1.-2.9.2018 (Autodrom Most)

Víkend plný závodů krásných tahačů sice skoro celý propršel, ale ani to nezkazilo pěknou podívanou nadšencům a fanouškům závodění. Evropské závody tahačů byly nejen plné adrenalinu, ale také zde bylo spousty doprovodných programů pro děti i dospělé, pestrý výběr jídla a pití a především veliká radost z vítězství závodníků z ČR. Autodrom Most Nadaci Truck HELP pozval a tím nám umožnil utržit v našem stánkovém prodeji 6.512,-Kč. Moc DĚKUJEME!

MOTO DEN 15.9.2018 (Otvovice)

Dvě skvělé dámy Jana Truhlářová a Mirka Beranová – Rybníčková pod záštitou volného sdružení Otvovísek a ve spolupráci s RYBED Express s.r.o. mají srdce na správném místě. Již více než 10 let pořádají kulturní akce v obci Otvovice. Jsou to moc sympatické a akční ženy. Jelikož jsou hodně vytížené, rozhodly se nyní štafetu v pořádání akcí předat dál. Další akci již neplánují a finančně chtěly vše čestně uzavřít. Letošní akci s názvem MOTO DEN uspořádaly za pomoci rodin a ostatních dobrovolníků s  jasným cílem – pomoci rodinám naší nadace. Manžel Mirky je řidič z povolání a znají naši nadaci. Sobotní akce byla nabitá bohatým programem pro děti i dospělé. Pan Jiří Vorel z Kralup nad Vltavou – QuadWay přivezl své čtyřkolky, na kterých se mohl kdokoliv svézt a navíc přispěl nadaci do „kasičky“ 1.000,- Kč. Program byl opravdu bohatý: ukázka zásahů hasičů u dopravní nehody, kterou okomentoval fundovaný profesionální řidič Petr Kubajs Kubík, kaskadérské kousky kluků z Kraslic – Jarin Sloboda a Jenda Juzek a neuvěřitelné kousky 7-letého Luboše Černého. Besip, Červený kříž i dobrovolní hasiči z Kralup nad Vltavou, kteří měli pro děti doprovodný program. Pan Aleš Krcha z firmy Viola, který přijel krásným kamionem – Monster truckem, všechny zaujal nejen krásným truckem, ale i ukázkou práce s hydraulickou rukou, se kterou to opravdu umí na jedničku. Možnost jízdy historickým autobusem Karosa, které nabídlo Muzeum historické dopravní techniky sídlící v otvovické sklárně. Program byl doplněn i hudební produkcí kapel Elleanor a Halo of the sun. Hudebníci si vyzkoušeli, jak se hraje na návěsu kamoinu, který zapůjčila firma RYBED Express s.r.o.
Nadace obdržela veškeré peníze vybrané za vstupné na akci a příspěvky od dobrovolných dárců. Odvezli jsme si krásnou částku: 7.815,- Kč. Moc DĚKUJEME!
Když jsem odjížděla domů… Jana a Mirka se se mnou rozloučily větou: „Pevně věříme, že Nadaci Truck HELP, které byly peníze věnovány, nebudeme nikdo potřebovat!!!“ A já v to pevně doufám!

Moc DĚKUJEME!

Velké poděkování patří firmě Linde Gas za podporu Nadace Truck HELP formou tlakové láhve s héliem, kterou jsme na dalších akcích po Lužnici získávali zdarma. Za dobrovolné příspěvky jsme díky tomu mohli vykouzlit úsměv dětem létajícími balónky s logem nadace.

Text: Eva Nováková

 

Kde jste nás letos viděli aneb nestihli jsme být všude
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları