Vítáme k nám novou rodinu

Na tento smutný případ nás upozornil kamarád zemřelého pana Kejzlara. Díky němu jsme se dostali k rodině, která bydlí nedaleko Trutnova.
Nešťastná nehoda, při které zemřel táta tří dětí Jiří Kejzlar, se stala 7. října 2014. S kolegou jezdili na kamionu ve dvou, v tu dobu řídil kolega. Viníkem nehody se stal protijedoucí kamion ze Slovenska, který do nich, pravděpodobně vinou mikrospánku, narazil.

Kolega ještě strhl kamion doprava, ale narazili do svodidel a nejhůře to odnesl pan Kejzlar. Tato nehoda se stala ve Francii, což vedlo k nepříjemným průtahům a vyřizování pozůstalosti jak pro rodinu, tak zaměstnavatele.

Z prvního manželství měl pan Jiří Kejzlar 19tiletého syna, který je už samostatně výdělečně činný. Terezku a Jiříka jsme na základě rozhodnutí správní rady ze dne 26. března přijali mezi nadační rodiny a budeme jim vyplácet měsíční podporu ve výši 1500,- Kč každému. Terezce bylo teď 10 let a Jiříkovi 6 let. Moc nás i přes tuto smutnou událost potěšilo, že i když tatínek zemřel tak nedávno, Terezka měla v 5. třídě v pololetí samé jedničky a jednu dvojku. Gratulujeme. Jen tak dál, Terezko!

Vítáme k nám novou rodinu
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları