Nadace propagovaná při otevření prodejního a servisního střediska Renault Trucks Praha

V prosinci 2010 otevřelo své brány nové prodejní a servisní středisko Renault Trucks pro oblast Prahy a Středních Čech, v blízkosti dálnice D1 na adrese Obchodní 277, Čestlice.
Renault Trucks Praha patří v rámci Skupiny pod Renault Trucks Commercial Europe (RTCE), která je sítí autorizovaných servisů a prodejních míst. Od roku 2006 je jedním z hlavních partnerů nadace Truck HELP.
Společnost Renault Trucks se o novém projektu začala hovořit již v roce 2007. Za rozhodnutím vybudovat vlastní servisní a prodejní místo v blízkosti hlavního města stojí především velký potenciál, který pražský a středočeský trh představují v rámci České republiky a potřeba jejich odpovídajícího pokrytí. Dalšími neméně podstatnými faktory, které ovlivnily rozhodnutí Renault Trucks postavit toto centrum, byla potřeba reprezentativního zázemí a snaha posílit image značky nejen na českém trhu. Díky výhodné poloze provozovny je zákazníkům zaručena snadná dostupnost, která od roku 2011 bude ještě usnadněna otevřením Exitu 8.
Při tomto slavnostním otevření došlo i k prezentaci nadaci Truck HELP, a to vlastním koutkem s fotkami ze společných akcí a kontakty na nadaci. Za tuto možnost propagace Renaultu Trucks velmi děkujeme.

[nggallery id=4]

Nadace propagovaná při otevření prodejního a servisního střediska Renault Trucks Praha
Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları