Viktor a Leoš Zálešákovi

Na rodinu Zálešákových naši nadaci upozornil kamarád zemřelého tatínka Leoše Zálešáka. Ten zemřel ve 33 letech 29. října 2007 v Maďarsku. Dopravní nehoda se stala na dálnici z Budapešti směrem na Miškolc, kdy podle policejního protokolu o nehodě pan Zálešák nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil svým kamionem do zadní části osobního auta, které tímto narazilo do nákladního auta před sebou, které z provozních důvodů zpomalilo jízdu. To bylo vytlačeno do vnitřního jízdního pruhu, zatímco kamion pana Zálešáka setrvačnou silou tlačil osobní auto do dalšího nákladního vozu v koloně, cisterně vezoucí parafin. Po nehodě začala tato tři auta hořet a mimo pana Zálešáka na místě uhořely ještě dvě osoby maďarského původu jedoucí v osobním autě. Podle protokolu došlo k nehodě z důvodu minimálního překročení rychlosti ze strany řidiče pana Zálešáka a vlivem zpoždění reakce minimálně 3,5 vteřiny.

Pan Zálešák po sobě zanechal dva syny, v době úmrtí desetiletého Viktora a čtyřletého Leoška. Žijí v dvougeneračním rodinném domě, s babičkou a dědou ze strany tatínka, ve Vrbicích na Moravě. Maminka Iveta se dělí o náklady na bydlení se svým tchánem, pracuje jako prodavačka v nedalekém Kobylí.

Rodina Zálešákových byla navštívena naší nadací koncem října 2008. Nadace Truck HELP podporuje od 1. prosince 2008 Viktora Zálešáka měsíčním příspěvkem 1.000 Kč a Leoše Zálešáka měsíčním příspěvkem 800 Kč, a to na základě rozhodnutí správní rady ze dne 27.11. 2008.

Dle nových pravidel platných od 1.1.2009 vyplácíme Viktorovi a Leošovi každému podporu 1.500,- Kč měsíčně..

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları