Vanessa Zieglerová

Patří do početné rodiny. Maminka Věra Brabencová má z prvního manželství Denisu, Jakuba a Elišku a i tatínek měl tři děti. Vanesska vyrůstá s maminkou a Jakubem a Eliškou u Soběslavi, v současné chvíli ve zděné chatě, kterou si vzal pan Ziegler na hypotéku. Po smrti partnera se maminka snaží chatu prodat a přestěhovat se do bytu v Soběslavi.
Petr Ziegler zemřel ve věku 37 let, dne 19. 6. 2011 ve 23.30 při dopravní nehodě v Maďarsku, jako náhradní řidič autobusu. Slovenský kamion přejel opakovaně dělicí čáru a boční stranou narazil do protijedoucího polského kamionu. Následně se slovenská souprava sunula 200 metrů, až se opět dostala do protisměru. Tam se střetla s autobusem plným turistů. Řidič kamionu zemřel, řidič autobusu vyvázl s lehkým zraněním, druhý řidič, pan Ziegler, na místě zemřel. Tato nehoda byla medializována.
Od 1. listopadu 2011 zasílá Nadace Truck HELP měsíční příspěvek Vanesse ve výši 1500,- Kč a paní Brabencové po 500,- Kč měsíčně na každé dítě z předchozího manželství, které má v péči. Příspěvky jsou rodině zasílány na základě rozhodnutí správní rady ze dne 1.11.2011.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları