Tereza a Jiří Kejzlarovi

Nešťastná nehoda, při které zemřel táta tří dětí Jiří Kejzlar z Trutnova, se stala 7. října 2014. S kolegou jezdili na kamionu ve dvou, v tu dobu řídil kolega. Viníkem nehody se stal protijedoucí kamion ze Slovenska, který do nich, pravděpodobně vinou mikrospánku, narazil. Kolega ještě strhl kamion doprava, ale narazili do svodidel a nejhůře to odnesl pan Kejzlar. Tato nehoda se stala ve Francii, což vedlo k nepříjemným průtahům a vyřizování pozůstalosti jak pro rodinu, tak zaměstnavatele.
Z prvního manželství měl pan Jiří Kejzlar 19tiletého syna, který je už samostatně výdělečně činný. Terezku, Jiříka a jejich maminku Andreu jsme v Trutnově navštívili v únoru a po dodání všech dokumentů jsme je od 26.3.2015 zařadili do programu nadace. V době schválení bylo Terezce 10 let a Jiříkovi 6 let. Jejich měsíční podpora činí 1500,- Kč na každého.
Moc nás i přes tuto smutnou událost potěšilo, že i když tatínek zemřel tak nedávno, dcera Terezka měla v 5. třídě v pololetí samé jedničky a jednu dvojku. Gratulujeme. Jen tak dál, Terezko!

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları