Petr Kraka

Malý Petřík žije se svou maminkou Bc. Monikou Sovovou, v Nosákově v okrese Benešov. Narodil se 12.8.2009 a když mu nebylo ani půl roku, přišel o svého otce Petra Kraku při dopravní nehodě. Ten po třech rolex day date rolex calibre 2836 2813 118205 mens white dial dnech v nové práci (shodou okolností v dopravní firmě otce paní Moniky), dne 5. ledna 2010, měl u Olbramovic na silnici první třídy závadu na soupravě. Volal proto svému kamarádovi Tomášovi Haškovi do servisu, který mu přijel pomoci. V době, kdy vozidlo opravovali, jela řidička osobního vozidla Jitka Pejšová, která narazila pravou přední částí svého vozu do levé zadní části návěsu, následně narazila do tahače a srazila oba muže, které na místě usmrtila. Tomáš Hašek měl v době úmrtí také malé miminko, čtyřměsíční holčičku. Paní Pejšová nebyla pod vlivem alkoholu, necítí se vinna a ani s jednou rodinou se finančně nevyrovnala.

Monika Sovová měla s Petrem Krakou společné trvalé bydliště, svatbu plánovali, ale museli ji odložit kvůli mamince Petra, která měla rakovinu. Proto Monika nepobírá vdovský důchod, pouze sirotčí. Po mateřské dovolené plánuje najít si odpovídající zaměstnání svému zaměření (studovala christian louboutin high tops shoes for men 732802 Univerzitu J.A.Komenského v Praze, Obor specializovaný pedagog).

Od 1. září 2011 zasílá Nadace Truck HELP měsíční příspěvek Petrovi ve výši 1500,- Kč. Příspěvky jsou rodině zasílány na základě rozhodnutí správní rady ze dne 16.8.2011.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları