Natálie Sotonová

Natálka Sotonová bydlí se svou maminkou Renatou Němečkovou v Chýnově u Tábora a nejstarším bratrem Lukášem v bytě 2+1. Natálce je osm let a chodí do druhé třídy ZŠ. Prostřední syn David (23 let) žije samostatně v Táboře, Lukáš (28 let) má rakovinu, kterou mu diagnostikovali v létě. Posledních pět let pracoval v Anglii a v Čechách tedy nyní nemá žádnou podporu. Všechny náklady hradí maminka, ze svého skromného platu a minimálního sirotčího důchodu dcery.
Partner a táta Natálky Jaroslav Sotona zemřel 27. července 2016 odpoledne následkem dopravní nehody na silnici I. třídy u Slaného, kdy hustě pršelo a protijedoucí kamion dostal smyk. Nejdříve návěs vybočil vpravo mimo komunikaci, následně ve snaze vyrovnat řízení došlo k vyjetí návěsu do protisměru, kde levou boční částí návěs narazil do přední části protijedoucího vozidla, řidiče J. Sotony, který jako řidič z povolání jel v doprovodném vozidle nadrozměrného nákladu na začátku kolony. Po střetu došlo k přetočení vozidla a nárazu zadní části vozidla do kamenné zdi při pravé straně vozovky. Nákladní vozidlo Volvo s návěsem dále pokračovalo ve směru jízdy, přičemž došlo k dalšímu vybočení návěsu mimo komunikaci. Řidič J. Sotona byl převezen nemocnice Motol, kde svým těžkým zraněním téhož dne podlehl. K jinému zranění osob nedošlo. Viník nehody měl dechovou zkoušku negativní, byla u něj provedena kontrola předpisů – bez porušení. Na návěsu bylo zjištěno, že na zadní nápravě jsou ojeté pneu pod stanovenou mez.
Tuto rodinu jsme přijali do programu Nadace Truck HELP dne 29.11.2016, a to dle stanov nadace (přímá nebo nepřímá pomoc dětem a rodinám, pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání nákladních vozidel a autobusů, kteří se stali oběťmi dopravních nehod při výkonu svého povolání). Měsíční podpora činí pro Natálku 1500 Kč měsíčně.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları