Natálie Sotonová

Natálka Sotonová bydlí se svou maminkou Renatou Němečkovou v Chýnově u Tábora a nejstarším bratrem Lukášem v bytě 2+1. Natálce je osm let a chodí do druhé třídy ZŠ. Prostřední syn David (23 let) žije samostatně v Táboře, Lukáš (28 let) má rakovinu, kterou mu diagnostikovali v létě. Posledních pět let pracoval v Anglii a v Čechách tedy nyní nemá žádnou podporu. Všechny náklady hradí maminka, ze svého skromného platu a minimálního sirotčího důchodu dcery.
Partner a táta Natálky Jaroslav Sotona zemřel 27. července 2016 odpoledne následkem dopravní nehody na silnici I. třídy u Slaného, kdy hustě https://www.nailfactoryrolex.com/ pršelo a protijedoucí kamion dostal smyk. Nejdříve návěs vybočil vpravo mimo komunikaci, následně ve snaze vyrovnat řízení došlo k vyjetí návěsu do protisměru, kde levou boční částí návěs narazil do přední části protijedoucího vozidla, řidiče J. Sotony, který jako řidič z povolání jel v doprovodném vozidle nadrozměrného nákladu na začátku kolony. Po střetu došlo k přetočení vozidla a nárazu zadní části vozidla do kamenné zdi při pravé straně vozovky. Nákladní vozidlo Volvo s návěsem dále pokračovalo ve směru jízdy, přičemž došlo k dalšímu vybočení návěsu mimo komunikaci. Řidič J. Sotona byl převezen nemocnice Motol, kde svým těžkým zraněním téhož dne podlehl. K jinému zranění osob nedošlo. Viník nehody měl dechovou zkoušku negativní, byla u něj provedena kontrola předpisů – bez porušení. Na návěsu bylo zjištěno, že na zadní nápravě jsou ojeté pneu pod stanovenou mez.
Tuto rodinu jsme přijali do programu imitation christian dior hoodies Nadace Truck HELP dne 29.11.2016, a to dle stanov nadace (přímá nebo nepřímá pomoc dětem a rodinám, pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání nákladních vozidel a autobusů, kteří se stali oběťmi dopravních nehod při výkonu svého povolání). Měsíční podpora činí pro Natálku 1500 Kč měsíčně.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları