Matyáš a Marcel Kollárovi

Tatínek David Kollár zemřel v kamionu během jízdy ve věku 38 let pravděpodobně na srdeční selhání. Deset dní před Vánoci roku 2015 jel v Dánsku po dálnici, když se mu udělalo špatně a zastavil v odstavném pruhu, přičemž narazil do popisného panelu. Začala se vytvářet kolona a zanedlouho došlo kolemjedoucím lidem, že se něco stalo. Pana Kollára začali oživovat, ale nebylo mu pomoci.

Zanechal tu po sobě tři nezaopatřené děti, Matyáše Kollára, ve věku 1,5 roku, Marcela Kollára, narozeného v roce 1999 jeho ženě Alici, kterého si osvojil, a dvanáctiletého syna Davida z prvního manželství. S manželkou ještě vychovával jejího syna Vladimíra, narozeného v r. 2002. Posledního syna Matyáška se manželé rozhodli mít proto, že na „děti nejsou ještě staří a aspoň na výchovu nebude Alice sama“.
Pozůstalá rodina žije v domě 3+kk v Bochově u Karlových Varů, který je ve výlučném vlastnictví pana Kollára, na který je uvalena hypotéka vedená na něj a bývalou ženu. Hypotéku spláceli manželé Kollárovi a nyní paní Alice sama.
K rodině nás dovedla partnerka bratra paní Alice Kollárové, která nás znala z České televize – z rozhovoru v Dobrém ránu.
Rodinu Kollárovu jsme schválili 11. května 2016 a pravidelná měsíční podpora běží od 15. května – Matyášovi ve výši 1500 Kč a Marcelovi ve výši 1500 Kč.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları