Martina a Pavel Chramostovi

Martina a Pavel žijí s maminkou Martinou v družstevním bytě 3+1 v Milovicích u Nymburka, maminka pracuje jako vedoucí kontroly náhradních dílů u firmy, pro kterou jezdil i její muž. Táta František Chramosta zemřel 10.3.2017 při výkonu povolání, ve věku 47 let, pravděpodobně na rozsáhlý infarkt zadní stěny srdeční. Při zpáteční cestě z Německa na dálnici D8 našla hlídka Policie ČR odstavený kamion se zapnutými výstražnými světly. V uzamčené kabině ležel na lehátku muž, který nereagoval na bouchání. Po příjezdu HZS bylo provedeno násilné vniknutí do kabiny, kde bylo nalezeno bezvládné tělo řidiče p. Chramosty. Lékař po prováděné resuscitaci konstatoval přirozenou smrt a nařídil soudní pitvu, kterou nebylo shledáno cizí zavinění.

Obě děti nesou smrt otce poměrně těžce (v době úmrtí bylo Martince necelých 14 let, Pavlovi 11 let). Čtrnáct dní před smrtí přivedl táta Pavlíka k motokrosu, máma Pavlíka u tohoto sportu nechala, protože ho to baví a činí ho šťastným. Dále hraje florbal. Martinka hrála ragby, při kterém se nešťastně zranila v koleni, zranění vyústilo v operaci kolene a dlouhodobou rekonvalescenci.

Nadace Truck HELP podporuje od 1.6.2017 Martinu Chramostovou měsíční částkou 1.500 Kč a Pavla Chramostu měsíční částkou 1.500 Kč, a to na základě rozhodnutí správní rady.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları