Mária a Jan Törkelovi

Bydlí s maminkou v rodinném domku v Hatově u Tábora. Tatínek Roman tragicky zahynul ve věku 44 let při výkonu povolání v březnu 2014. Nehoda se stala v Německu, na dálnici A6 ve směru na Heilbronn, kde se kvůli stavbě na dálnici vytvořila kolona. Pan Törkel jel za litevským tahačem s přepravníkem na 8 aut, do kterého bohužel narazil a utrpěl tak smrtelné zranění. Podle policejního protokolu jel 89 km/h, těsně před nehodou snížil rychlost na 79 km/h, ale řidič před ním už v té době jel jen 40 km/h…
Márii jsou 4 roky a Honzíkovi 10 let. Maminka Lenka končí mateřskou dovolenou a s invalidním důchodem se snaží sehnat práci. O této rodině bychom se nikdy nedozvěděli, pokud by nás nekontaktovala přímo dopravní firma Kafka Transport, jejímž řidičem byl právě pan Törkel. Za jejich mimořádný přístup, který by měl být vzorem pro ostatní firmy, velmi děkujeme.

Nadace Truck HELP podporuje od 20.8.2014 Jana Törkela měsíční částkou 1.500 Kč a Márii Törkelovou měsíční částkou 1.500 Kč, a to na základě rozhodnutí správní rady.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları