Luděk Kubík

Luděk žije s maminkou Jarmilou v Dalečíně, v okr. Žďár n. Sázavou, v nájemním bytě 3+kk, který dostala k užívání po úmrtí manžela od svého zaměstnavatele. Manželé, ač rozvedeni, bydleli společně v domku, který museli prodat, aby uhradili dluhy z předešlého podnikání v autodopravě. Na splátku dluhů šla i další pojistka od zaměstnavatele. Paní Jarmila pracuje jako účetní a má dvě dospělé děti z předešlého manželství, Petra a Lucii.

Táta Luděk Kubík zemřel ve věku 46 let při nehodě v Rakousku na dálnici směrem na Německo, dne 16. září 2015, v šest hodin ráno. Z důvodu prováděné hraniční kontroly se vytvořila v pravém pruhu kolona stojících nákladních vozidel. V protokolu je uvedeno, že řidič prvního kamionu nebyl zraněn, řidič druhého kamionu v řadě byl těžce zraněn, po nárazu třetího kamionu, řízeného panem Kubíkem, byl katapultován 15 metrů vpřed a těch 15 metrů mu zachránilo život, protože si vytvořil takovouto mezeru. Pan Kubík narazil do druhého kamionu rychlostí 78 km/h. V kabině měl spolujezdce, druhého řidiče, který také utrpěl smrtelná zranění. Tento řidič má děti starší 18-tilet. Na informační tabuli ASFINAG bylo uvedeno omezení rychlosti na 80 km/h s dodatkem: Nebezpečí dopravní zácpy. Synovi Luďkovi bylo v době nehody 9 let, dceři Lilianě z prvního manželství p. Kubíka 21 let.

Nadace Truck HELP podporuje od 1.12.2017 Luďka Kubíka měsíční částkou 1.500 Kč, a to na základě rozhodnutí správní rady.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları