Eliška Mášová

Žije se svou maminkou Andreou v rodinném domku v Tursku, zatížený hypotékou. Paní Andrea má dvě dcery z minulého manželství, Anetu, narozenou v roce 1997 a pracující v bance, a Kateřinu, narozenou v roce 1999 a studující na střední škole dopravní, obor letectví. Elišky táta zemřel 12. ledna 2018, když bylo Elišce 11 let. Jednalo se o dopravní nehodu linkového autobusu a osobního auta v Horoměřicích, při které zemřel řidič autobusu Jan Máša, řidička auta, která nehodu zavinila, a jeden cestující v autobuse. V autobuse cestovalo celkem 57 osob, dětí, dospělých i několik důchodců. Zranění byli téměř všichni. Jednalo se o velkou nehodu, při kterých se stanoví trauma plán a nehoda byla denně medializovaná, což bylo pro rodinu dost náročné. Paní Andrea odešla z tohoto důvodu z práce a začala jezdit taxíkem. O pomoc rodině byl velký zájem a díky médiím jsme na sbírkový účet, založený pouze pro tuto rodinu, vybrali 170 tisíc. Většina z těchto peněz byla rodině vyplacena hned, aby si snížili hypoteční splátky. Ostatní se používají na pravidelnou měsíční podporu.

S rodinou jsme se sblížili a už první rok s námi jeli na letní dovolenou, i starší sestry, které si pobyt zaplatily. Nadace Truck HELP schválila tuto rodinu do svého programu dne 22.2.2018, Eliška dostává měsíční podporu ve výši 1500 Kč.

Elišce uchvátili ji koně a nastoupila na střední jezdeckou školu v Chuchli.

Pokud chcete této rodině pomoci, můžete jí zaslat libovolný dar na transparentní účet u Fio banky, č.ú. 2701368288/2010.

Přesunout se na začátek
academy turkeydershane ankara dershane fiyatları